Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 7. 2021

Hra - se Soptíkem po muzeu

Tak a je to tady. I když tedy se spožděním než jsme měli v plánu, ale přeci. Při prohlídce hasičského muzea čeká na vaše děti malé zpestření - hra- Se Soptíkem po muzeu. V každé místnosti čeká na děti Soptík se svými úkoly. Takže na pokladně si vyžádejte herní kartičku a můžete začít. V místnostech je pověšený papír s otázky kde máte na výběr z několika odpovědí, odpověď co si myslíte, že je dobře zakroužkujete v herní kartě kde jsou odpovědi obodované. Po splnění všech úkolů si body spočítáte a na konci na vás čeká truhla s překvapením, ale aby jste ji otevřeli musíte zadat číselný kód na vysací zámek (kód je výpočet bodů) a pokud jste odpovídali a počítali dobře a truhla se vám povede otevřít můžete si vybrat za odměnu dárek.

Přejeme dětem pěknou zábavu a věříme, že vám prohlídku touto hrou o něco zpestříme. A pokud objevíte při hře nějaké nedostatky, tak se předem omlouváme a můžete na to upozornit na pokladně a dáme to dopořádku. Ještě jednou děkujeme a přejeme přijemnou zábavu.