Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 7. 2022

Prázdninový provoz 2022

Od 1.7.2022 jsme najeli na prázdninový provoz s průvodci, kteří vás provedou celým muzeem. Přijďte se k nám podívat, každý návštěvník u nás v muzeu najde to své oblíbené. Čeká na vás hasičské muzeum, kde si děti můžou zahrát hru Se Soptíkem po muzeu a po správném vyluštění kódu si vybere malou odměnu z truhly, muzeum hornictví a energetiky, kuchyně našich babiček, nově letos výstava obrázů amatérských oslavanských malířů, Lapidárium, expozice důlní chodby (štoly - nachází se na druhém nádvoří zámku) pro to musíte říct průvodci,že se tam chcete jít podívat a mnoho dalšího.

Otevírací doba:

pondělí : zavřeno

út - ne : 9-17h  poslední vstup v 16h

Vstupné: děti do 6let: zdarma

6-15let, studenti,senioři, ZTP: 30kč

dospělí : 70kč