Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. 5. 2022

14.5.2022 Požár lesa

14. květen 2022, 17:40
Požár Brno-venkov
Podtyp: LESNÍ POROST
Popis: Požár lesa. Vzhledem k většímu rozsahu vyhlášen III. stupeň požárního poplachu.
Jednotky: KŘ HZS Jmk, PS Lidická Brno, PS Tišnov, PS Ivančice, PS Velká Bíteš (Kraj Vysočina), PS Náměšt' n. Oslavou (Kraj Vysočina), PS Rosice, PS Židlochovice, JSDH Střelice, JSDH Ketkovice, JSDH Oslavany, JSDH Rosice, JSDH Říčany, JSDH Zastávka, JSDH Zbraslav, JSDH Újezd u Rosic, JSDH Zbýšov (BO), JSDH Ivančice-Němčice, JSDH Kralice n. Oslavou (Kraj Vysočina), JSDH Velká Bíteš (Kraj Vysočina), JSDH Židlochovice
Obec: Újezd u Rosic
Foto: HZS Jmk
 
Může jít o obrázek 1 osobě , standing a venkovnímu Může jít o obrázek standing , ohni a venkovnímu Může jít o obrázek standing , ohni a venkovnímu