Jdi na obsah Jdi na menu
 


25. 6. 2021

25.6.2021 Pomoc v oblasti postižené tornádem

Jak všichni víme, dne 24.6.2021 se na jihu Moravy prohnalo tornádo. To co jsme dosud vídali jen v televizi se buhužel u nás stalo skutečností.Už večer po shlédnutí katastrofy, kdy jen z pohledu na fotky šel člověku mráz po zádech se naše jednotka nahlásila k poskytnutí pomoci. A dnes 25.6.2021 v 10h vyjeli naši hasiči na pomoc do oblasti zasažené tornádem, konkrétně do Moravské Nové Vsi. Kluci se průběžně ozývali z postižené oblasti s komentářem: "Kdo nezažil,nepochopí..."  Ve 22h ukončili dnešní činnost v postižené oblasti Moravská Nová Ves a jeli domů si odpočinout s tím, že jsou připraveni zase kdykoli vyrazit pomáhat. Tímto jim patří velké DÍKY!!!  Mimo jiné jsme se nahlásili i k poskytnutí sbírky potřebných věcí. Teď už jen čekáme až se ozvou s informacemi.

Může jít o obrázek venku  Popis není dostupný.