Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. 2. 2022

Nový zásahový vůz

Konečně jsme se dočkali a nové zásahové vozidlo nám stojí v garáži. Po několika neúspěšných žádostech a mnoha dalších překážek se splnil sen mnoha generací oslavanských hasičů.

Dne 18.2.2022 zásahová jednotka SDH Oslavany přebírá zbrusu nové zásahové vozidlo Tatra Terra 4x4 CAS 20. Zároveň probíhá ukázka a zaškolení obsluhy. Co si budeme vykládat autíčko je nádherné smiley a veříme, že bude sloužit ku prospěchu všem.

A zároveň jakmile bude vozidlo schváleno pro zařazení do pohotovosti se budeme muset rozloučit a nabídnout k odprodeji naše dosavadní vozidlo LIAZ. I přesto, že je starší je stále plně funkční a určitě bude dobře sloužit nějaké menší jednotce SDH.

Slavnostní akt posvěcení nového zásahového vozidla proběhne v neděli 27.března 2022 v 16 hodin před budouvou městského úřadu farářem oslavanské farnosti Mgr. Gargošem.

Může jít o obrázek 2 lidem a venkovnímu Může jít o obrázek 3 lidem a venkovnímu

Může jít o obrázek 1 osobě a venkovnímu