Jdi na obsah Jdi na menu
 


14. 11. 2021

4.12.2021 Čertovský zámek, Vánoční jarmark a Mikulášský parní vlak

Po loňském roce, kdy se Čertovský zámek neuskutečnil se snad letos blýská na lepší časy.Takže 4.12.2021. Vše je domluveno, nachystáno, objednáno, čerti slíbili hojnou účast, přeci jen těch hříchů se trošku víc nakupilo, když minulý rok to nemohli zkontrolovat :) a už se na děti moooc těší. V peklech si pro děti nachystají malé úkoly, některé děti trošku vyzpovídají a třeba i nějaké budou chtít odnést i s sebou do pekla. Kapacita skupin do pekel bude letos omezena na 25 osob a bude nutné dodržovat platná opatření.

V kapli zámku bude opět k vidění výstava betlémů. V 14h přijede do Oslavan parní vlak z Brna. Od 10h na nádvoří bude probíhat jarmark, otevřena budou i muzea 9-17h a samozřejmě nebudeme chybět ani s naším vyhášeným Čertovským speciálem ve vinárně.

Věříme, že se akce uskuteční, ale jak se říká " Čert nikdy nespí "  V případě změny vás tady budeme informovat.

Může jít o obrázek text Není k dispozici žádný popis fotky.