Jdi na obsah Jdi na menu
 


24. 11. 2020

Netradiční rozsvěcení vánočního stromu 2020

Nezadržitelně se nám blíží první adventní neděle a s ní i tradiční rozsvěcování vánočního stromu v Oslavanech. V minulých letech bylo doprovázeno vystoupením dětí z mateřské školky, školní družiny a školy. Ale letos to bude tak trošku jinak. Vzhledem k epidemiologické situaci a vládním nařízením se bohužel nemůžeme společně sejít na náměstí u horkého svařáku, zpěvu dětí a společně rozsvítit strom. Ale nebojte, nebudete o tento čas úplně ochuzeni. Dovolujeme si vás pozvat v neděli 29.11.2020 od 17h na cca 50 minutovou procházku naším městem, kterou vám zpříjemní "Adventní vysílání městského rozhlasu" z kterého zazní předvánoční tóny a milé povídání. Věříme, že se vám letošní netradiční rozsvěcení stromu bude líbit a příští rok budeme doufat, že se sejdeme tradičně jako v minulých létech u svařáčku při zpívání dětí. Přeji vám krásný adventní čas.